MSI Prestige 15

MSI Prestige 15

Vytvárajte nadčasové okamihy

MSI sa dotýka ducha skúmania a kreativity navrhnutím najväčšej kolekcie prenosných počítačov - série Prestige. Aby sa tieto kreatívne hranice posunuli ďalej, ukázali tieto jemne vypracované stroje nielen jedinečný vkus, ale aj nesmiernu silu. Je čas nechať sa inšpirovať letom a vytvoriť si svoje vlastné okamihy v živote.

MSI Prestige 15

Inšpirované estetikou

To, čo začalo ako vízia, sa stalo realitou. Séria Prestige, vyrobená z diamantom brúsenej hrany a pieskovanej textúry s vysoko kvalitnými materiálmi, je navrhnutá tak, aby bola jedinečná a zároveň elegantná.

MSI Prestige 15

Bez obmedzení

Séria Prestige je vybavená najnovším procesorom Intel Core i7, ktorý prináša vysoký výkon a ľahkú prenosnosť, ktorá vás udrží v pohybe, nech ste kdekoľvek. Šesťjadrový procesor zrýchľuje kreatívny softvér a umožňuje tvorcom splniť náročné úlohy.

MSI Prestige 15

Viac tvorenia

Grafické karty GeForce poskytujú neuveriteľný výkon vo vašich obľúbených kreatívnych aplikáciách. Vyhradený výkon GPU urýchľuje aplikácie, ktoré používate každý deň. V kombinácii s ovládačmi NVIDIA Studio Drivers získate najlepší výkon a spoľahlivosť.

Veľkolepý vizuálny zážitok

Vizualizácia je dôležitá, najmä pri tvorbe obsahu. Exkluzívny displej True Pixel poskytuje skutočne realistické obrázky s rozlíšením 4K, 100% farebným gamutom AdobeRGB, továrne kalibrovanou Delta-E <2 z presnosti v balení, technológiou True Color a overenou spoločnosťou CalMan - nástroje potrebné pre tvorivú prácu , dizajn, úpravy fotografií a videa.

MSI Prestige 15