MSI Prestige P100

Interpretácia kreativity

„Hide & Seek“ nie je len detská hra, ale aj koncepcia dizajnu MSI Prestige P100.

Namiesto toho, aby sme tvorili iba počítače, radi by sme sa stali súčasťou života tvorcov štýlovým, luxusným a estetickým dizajnom, ktorý sa zrodil s cieľom odhaliť originalitu tvorcov a neobmedzenú tvorivú víziu.

Vytvárajte pomocou RTX

Prestige P100 obsahuje najvýkonnejšiu grafickú kartu NVIDIA GeForce RTX, precízne zabudovanú do Prestige P100. Navrhnuté a testované špeciálne pre kreatívne pracovné postupy. Teraz si môžete vytvoriť svoju najlepšiu prácu - rýchlo.

Tvorte rýchlo, presne a detailne

Grafika MSI GeForce RTX urýchľuje úlohy vykresľovania a pracuje v reálnom čase s vašimi 3D aplikáciami a animáciou. Vďaka svojej úžasnej sile Prestige P100 dokonale poháňa niekoľko displejov s vysokým rozlíšením, úpravu fotografií a videa, CAD pracovné postupy pre achitektúru, inžinierstvo a výrobu, ako aj médiá a zábavu.

MSI Prestige P100