MSI Trident X Plus

Nová úroveň hrania

Trident X Plus je prvý kompaktný stolný počítač so zabudovaným zdrojom SFX a najnovšou grafickou kartou MSI GeForce RTX v puzdre s objemom iba 10 litrov. Trident X Plus sa zameriava na hráčov, ktorí požadujú najvyššiu výkonnosť hry od PC. S procesormi Intel Core 9. generácie i9/i7 K-série a grafickou kartou MSI GeForce RTX môže Trident X Plus poskytovať pôsobivý výkon pre každú úlohu vrátane hrania hier a úpravy videa.

Jedinečný vzhľad aj funkčnosť

Trident X Plus nesie dedičstvo s bočným panelom z tvrdeného skla podobného dverám. Potom, ako zákazníci zmenili natívny kovový bočný panel z tvrdeného skla, môžu teraz ľahko otvoriť sklenený panel ako dvere, čo im umožňuje upgradovať CPU, pamäť alebo pevný disk bez problému.

Zostaňte chladný počas hrania

Chladenie je nevyhnutné pre herné systémy. MSI Trident X Plus je vybavený špeciálnou a exkluzívnou technológiou chladenia MSI s názvom Silent Storm Cooling 3. Oddeľovanie CPU, VGA a PSU v rôznych komorách s optimalizovaným prúdením vzduchu je chladenie systémov dokonale vyladené a pripravené na mnoho hodín hrania bez prerušenia.

Jednoduchý upgrade

Trident X Plus usporiada hlavné komponenty na oboch stranách - Odstráňte podstavec zo spodnej strany a dvoch bočných panelov a potom môžete komponenty ľahko upgradovať.

MSI Trident X Plus